Чому ми?

Hi-Tech – магазин цифрової техніки, сервісний центр і відділ комісійного продажу, який працює в м Черкаси з 2005 року, за адресою вул. Сумгаїтська 24/1

Наша компанія спеціалізується на:

РОЗДРІБНОЇ ПРОДАЖУ комп’ютерної техніки, телевізорів, фотоапаратів, оргтехніки, комп’ютерних комплектуючих, периферії, мережевого обладнання, витратних матеріалів та на постачання комп’ютерів власної збірки.
Ми дорожимо своєю репутацією, і тому продаємо тільки оригінальний товар з гарантією і сервісною підтримко.
Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати і просвіщати покупця. Наші продавці-консультанти уважно стежать за новинками IT-ринку і вивчають нові стандарти. Озброївшись всебічною інформацією про пристрій і його головних конкурентів, наш персонал допоможе прийняти виважене рішення про покупку саме того товару, який Вам потрібен.

СЕРВІСНИЙ ВІДДІЛ спеціалізується на післягарантійне обслуговування IT техніки і електронного обладнання, а саме: системних блоків, моноблоків, ноутбуків, моніторів, акустичних систем. Також працює відділ по ремонту та обслуговуванню оргтехніки, встановлення та налаштування СНПЧ, заправці та відновленню картриджів. Так само наші майстри допоможуть Вам налаштувати або оновити програмне забезпечення на ноутбуці, планшеті, мобільному телефоні, мережевому обладнанні, навігаторі або телевізоре.Спеціалісти компанії «Hi-Tech сервіс» проходять регулярні технічні навчання та тренінги, підвищуючи свій професійний рівень, знання і навички.

КОМІСІЙНИЙ ВІДДІЛ пропонує Вам можливість купити недорого, а також вигідно продати непотрібну Вам техніку.
Можливість купити техніку за найвигіднішими цінами забезпечується специфікою відділу – ми продаємо тільки комісійну техніку, а це значить, що ціна навіть на нову техніку значно нижче, ніж в будь-якому магазині.
Зверніть увагу, що тільки в нашому комісійному відділі ви отримуєте гарантію на придбану у нас техніку! Терміни гарантії від 1 до 12 міс. Так само тільки у нас, Ви можете продати свою техніку, виручивши до 90% від її ринкової вартості.