Сервісний центр Lenovo: гарантія якості

Авторизований сервісний центр “Hi-Tech service” виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування ноутбуків, планшетів, смартфонів та іншої продукції бренду Lenovo в м.Черкаси. Ми використовуємо сертифіковане обладнання та оригінальні комплектуючі від виробника. Пошук та усунення несправностей техніки в нашому сервісному центрі – це гарантія якісного функціонування вашого ноутбука, смартфона або планшета.

Найбільш затребувані послуги

Проблеми у функціонуванні пристрою можуть бути пов’язані як з апаратною, так і з програмною складовою. Деталі можуть зношуватися і потребувати заміни для відновлення працездатності. Програмне забезпечення може некоректно функціонувати через збій при оновленні, некоректні налаштування та вплив вірусів.

Серед послуг, що надаються гарантійним сервісним центром:

  • ремонт екрану, тачскріну, камери, Wi-Fi і виправлення некоректної роботи смартфонів;
  • заміна матриці, блоку живлення, клавіатури, жорстких дисків на ноутбуках;
  • заміна конекторів, материнської плати, перевстановлення операційної системи на планшетах..

Авторизований сервісний центр  надає послуги будь-якого рівня складності. Наші фахівці усунуть несправність протягом декількох днів. Гарантійний ремонт Леново в “Hi-Tech service”- це впевненість в працездатності своєї техніки в будь-якій ситуації.

Гарантійний сервісний центр Lenovo: особливості ремонту

Наші співробітники виконують діагностику і усунення неполадок в повній відповідності з технологічними картами заводу-виготовлювача. Сервісні центри Lenovo – це оперативне обслуговування, якісні оригінальні деталі, довготривала працездатність девайсів та індивідуальне обслуговування будь-якого замовника.

Перед здійсненням ремонту, ми проводимо повну діагностику ноутбука або планшета. Про виявлені несправності і можливі шляхи їх усунення, інженер інформує замовника і визначає з ним програму дій. Перед тим, як віддати техніку в сервіс, обов’язково зробіть резервну копію даних або повідомте про це інженера-діагноста. При здачі девайса в гарантійний ремонт, будь ласка ознайомтеся з вимогами умов здачі обладнання на гарантії та гарантійною політикою Lenovo.

Леново сервісний центр завжди виконує ремонтні роботи з максимальною зручністю для замовника. Якщо можливо відновити деталь без заміни зі збереженням її працездатності – ми обов’язково повідомимо вам про це. Після усунення несправності інженер обов’язково проводить фінальну діагностику пристрою.

Авторизований сервісний центр Леново – це професіоналізм, підтверджений роками успішної роботи. У нас працюють тільки фахівці з досвідом роботи від 5 років. Ми ретельно підбираємо персонал і впевнені в якості роботи кожного співробітника.

Гарантійний сервісний центр Леново в Черкасах: як здати пристрій у ремонт

Ви можете отримати попередню консультацію по телефону, принести ваш пристрій до нас без попереднього дзвінка або відправити кур’єрською службою «Нова Пошта». Сервіс Леново в Черкасах виявить всі неполадки і усуне їх всього за кілька днів. Термін виконання залежить від обсягу ремонту. Якщо з якої-небудь причини необхідна деталь відсутня на складі, служба логістики доставить її в стислі терміни.

Ціна послуг післягарантійоного ремонту Леново залежить від вартості комплектуючих і обсягу робіт. “Hi-Tech service” сервісний центр гарантує максимально швидкий і якісний ремонт Вашої техніки.