СЕРВІСНИЙ ВІДДІЛ «HI-TECH» спеціалізується на післягарантійне обслуговування IT техніки та іншого електронного обладнання:

IT техніки

Ноутбуки, Нетбуки, Планшети, Моноблоки, Стаціонарні комп’ютери, смартфони, Монітори, Мультимедійна акустика, Джерела безперебійного живлення і інший IT техніки.

Офісної техніки

Принтери, Копіри, Сканери, Багатофункціональні пристрої.

Також наші майстри спеціалізуються на встановлення та налаштування систем безперервної подачі чорнила (СНПЧ), заправці та відновленню картриджів, налаштування та оновлення програмного забезпечення на ноутбуці, планшеті, мобільному телефоні, мережевому обладнанні, навігаторі або телевізорі.

Наші майстри – це висококваліфіковані фахівці, професіонали своєї справи, яким під силу ремонт будь-якої складності. Вони не тільки мають необхідний досвід, щоб якісно здійснювати обслуговування і ремонт електроніки, але і регулярно проходять підвищення своєї кваліфікації.

Таким чином, своїм клієнтам ми готові надавати якісні послуги з сервісного обслуговування і ремонту на високому рівні.

До головних достоїнств компанії «Hi-Tech Сервіс» можна віднести наступні:

Великий досвід роботи (більше 13 років на ринку даних послуг).

Ми здійснюємо обслуговування більш ніж сотні брендів.
У нашому штаті працюють висококваліфіковані фахівці, професіонали своєї справи, які регулярно проходять додаткове навчання і розширюють свої вміння і навички.
Великий досвід і доступ до необхідної технічної документації сприяє в максимально стислі терміни здійснити сервісне обслуговування або ремонт.

Не знаєте кому довірити обслуговування свого комп’ютера?
Відвідайте сервісний відділ Hi-Tech!